Opinie

Wybierz doświadczonych fachowców z firmy DHM Provolta! Zapoznaj się z licznymi opiniami i sprawdź, kto nam zaufał. Już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów. O odnawialnych źródłach energii wiemy wszystko!

 

 

 

Dom z panelami fotowoltaicznymi

ikonka uśmiech 1

Tadeusz

 

ikonka apostrofu 1

"Krótko i węzłowato", bez straty czasu. Solidność wykonania.

ikonka uśmiech 2

Piotr Z.

 

ikonka apostrofu 2

Szybko, sprawnie, dokładnie i czysto. Polecam. Firma jest otwarta na dogadywanie się z klientem a efektem finalnym jest to że działa a kwity są przyjęte przez elektrownię.

ikonka uśmiech 3

Marek G

 

ikonka apostrofu 3

Polecam tą firmę, rodzinna firma która szybko działa i równocześnie profesjonalnie wykonuje swoje prace. W moim przypadku instalacja 10kW. Dziękuję Panu Mariuszowi za "dobrą robotę" i przystępną cenę.

ikonka uśmiech 4

Patryk A.

 

ikonka apostrofu 4

Bardzo dobra współpraca. Profesjonalnie i zgodnie z umówionym terminem. Wszystko działa poprawnie.

ikonka uśmiech 5

Łukasz K.

 

ikonka apostrofu 5

Bardzo dobry, indywidualny kontakt przy doborze wielkości i komponentów instalacji - pan Mariusz cierpliwie odpowiadał na wiele telefonów dociekliwego klienta :) Terminowe, sprawne wykonanie, wszystko działa jak należy. Oprócz montażu PV, p. Mariusz zainstalował także ładowarkę samochodową. Serdecznie polecam - rodzinna firma godna zaufania.

ikonka uśmiech 6

Eryk A.

 

ikonka apostrofu 6

Rewelacyjna jakość wykonania, prędkość i solidność ekipy, najlepsze komponenty, doradztwo. Zero prowizorki, konkretna robota. Polecam.

ikonka uśmiech 7

Grzegorz Z.

 

ikonka apostrofu 7

Solidna i profesjonalna firma godna polecenia. Bardzo dobra współpraca. Odbyłem wiele rozmów z przedstawicielami handlowymi z tej branży, ale firma Pana Mariusza to zupełnie inna liga - wyjaśnienie zawiłości technicznych, monitoring instalacji i kultura pracy. Co jest dla mnie bardzo ważne, to pomiar, projekt, wycena i podpisanie umowy odbywa się bezpośrednio z Panem Mariuszem, właścicielem firmy PROVOLTA. Widać bardzo duże poświęcenie zespołu w to co robią. Instalacja pracuje bez zarzutów. Polecam w 100%.

ikonka uśmiech 8

Piotr W.

 

ikonka apostrofu 8

Serdecznie polecam firmę Provolta. Bardzo dobra współpraca i doradztwo. Szybka i sprawna realizacja instalacji fotowoltaicznej oraz bardzo dobry kontakt.

ikonka uśmiech 9

Jarosław Ś.

 

ikonka apostrofu 9

Witam Polecam wszystkim rodzinną firmę Pana Mariusza. Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i dokładnie, cena konkurencyjna. Miałem oferty od kilku firm i jestem zadowolony, że wybrałem tą firmę. Panele rozmieszczone profesjonalnie. Cenne uwagi przy projekcie.

ikonka uśmiech 10

Izabela S.

 

ikonka apostrofu 10

wstępne rozpoznanie i ustalenie planu działań, przekazanie informacji o instalacji wraz z certyfikatami, sprawna realizacja w uzgodnionym terminie, pomimo upału afrykańskiego, czekam na podłączenie złożeniu zgłoszenia, wsparcie w wypełnieniu zgłoszenia i załączenie wymaganych dokumentów

ikonka uśmiech 11

Ryszard W.

 

ikonka apostrofu 11

Doskonale wykonana praca. Przemyślana oferta, terminowa i szybka realizacja, łatwość uzgadniania na bieżąco wszystkich spraw. Zdecydowanie polecam.

ikonka uśmiech 12

Grzegorz W.

 

ikonka apostrofu 12

Profesjonalizm i solidność. Montaż wykonany fachowo i terminowo. Polecam tą firmę.

ikonka uśmiech 13

Paweł L.

 

ikonka apostrofu 13

Przede wszystkim ich oferta składa się ze sprzętu produkowanego w Polsce lub blisko Polski. Jest to sprzęt najwyższej klasy, który firma Provolta zaoferuje Wam w cenie sztampowego "chińczyka". Jeśli znalazłeś tę opinię i w nią uwierzysz to znalazłeś właśnie lekarstwo na ból głowy związany z wyborem firmy do zbudowania twojej fotowoltaiki. Pozdrawiam Zadowolony klient i producent prądu ze słońca.

ikonka uśmiech 14

Łukasz M.

 

ikonka apostrofu 14

Profesjonalnie wykonana praca. Indywidualne podejście do klienta, elastyczność, szybki montaż, pomoc w wypełnianiu dokumentów zgłoszeniowych do zakładu energetycznego, pomoc w skonfigurowaniu aplikacji monitorującej falownik - POLECAM 100%

ikonka uśmiech 15

Jabub C.

 

ikonka apostrofu 15

Firma przedstawiła profesjonalną, spersonalizowaną ofertę, z wszystkimi niezbędnymi informacjami niezbędnymi do podjęcia decyzji.

ikonka uśmiech 16

Aleksander D.

 

ikonka apostrofu 16

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szybkie wykonanie, doskonały kontakt i współpraca. Polcam!!!!

ikonka uśmiech 17

Barbara M.

 

ikonka apostrofu 17

Polecam, całość zgodnie z ustaleniami. Dokładna oferta, szybkie i fachowe wykonawstwo.

ikonka uśmiech 18

Waldek s.

 

ikonka apostrofu 18

Rzetelna ocena projektu. Uświadomienie korzyści ale także i konieczności działań spoczywających ma użytkowniku aby system działał efektywnie.